Prekiauk ir paremk Užuguostį

Kviečiame prekiauti el.parduotuvėje www.uzuguostisonline.lt 

Parduoti savo rankdarbius, prekes ir kitokius gaminius el.parduotivėje www.uzuguostisonline.lt gali Užuguosčio kaimo gyventojai, iš Užuguosčio kilę ir Užuguosčiui neabejingi žmonės.

Tai reiškia, kad tai daryti gali visi, kurie sutinka dalį nuo el.parduotuvėje parduotos prekės skirti paramai, kuri bus panaudota Užuguosčio kaimo gerovės kūrimui!

Paramos dydis neturėtų būti mažesnis kaip 15% nuo galutinės prekės kainos vartotojui. Parduodantys savo prekes el.parduotuvėje www.uzuguostisonline.lt gali skirti ir didesnę nei 15% prekės vertės paramą arba atiduoti prekes, kurias pardavus visi pinigai atiteks paramai. 

El.parduotuvėje www.uzuguostisonline.lt taip pat galima reklamuoti savo prekes ar net paslaugas, kurias pirkėjai įsigytų ne iš karto, o tik pateikę užklausą ir susiekę asmeniškai. Pavyzdžiui, esate kalvis ir dirbate pagal užsakymus. 

Mes įsipareigojame populiarinti el.parduotuvę www.uzuguostisonline.lt ir pritraukti kuo daugiau pirkėjų iš visos Lietuvos ir pasaulio. Elektroninė prekyba neturi ribų - el.parduotuvė gali veikti kaime, o joje gali pirkti bent kas iš viso pasaulio. 

Prekiauti el.parduotuvėje www.uzuguostisonline.lt labai paprasta, nes visą administravimą atliks el.parduotuvės valdytojai, už tai atskaičiuojantys tik el.parduotuvės išlaikymo, prekių pristatymo, mokesčių ir kitas sąnaudas. Tai reiškia, kad nuo galutinės  prekės kainos reiks atskaičiuoti nedideles pardavimo sąnaudas ir sutartą paramos dalį, visa kita - Jūsų uždarbis. 

Dėl detalesnės informacijos rašykite el.paštu uzuguostisonline@gmail.com arba skambinkite telefonu 860012812.