Pirk ir tapk Užuguosčio rėmėju

Sveiki, 

Labai malonu, kad lankotės unikalioje Užuguosčio kaimo el.parduotuvėje www.uzuguostisonline.lt 

Tai pirmoji tokio pobūdžio el.parduotuvėje Lietuvos kaime, kurioje galite įsigyti šiame kaime gyvenančių, iš čia kilusių ir Užuguosčiui neabejingų žmonių kuriamus rankdarbius ir prekes. Pirkdami el.parduotivėje www.uzuguostisonline.lt skatinate žmonių verslumą, norą kurti ir ieškoti galimybių uždirbti bei gyventi geriau.

Pirkdami šioje el.parduotivėje  Jūs taip pat prisidedate prie Užuguosčio kaimo gerovės kūrimo, nes mažiausiai 15% nuo Jūsų pirkinio vertės yra skiriama įvairioms socialinėms iniciatyvoms šiame kaime įgyvendinti. Kaskart pirkadami Jūs sužinosite, kokią suma nuo Jūsų pirkinių krepšelio atiteko Užuguosčio kaimo gerovės kūrimui, nes kartu su pirkiniu gausite ir specialią padėkos kortelę su linkėjimais iš kaimo. Pirkami  el.parduotivėje www.uzuguostisonline.lt Jūs tampate Lietuvos provincijos rėmėjais! Tai galite daryti nuolatos, nes prekių asortimentas nuolat atsinaujina! Įsiminkite pavadinimą, ieškokite naujienų, pirkdami darykite gerus darbus! 

El.parduotuvės www.uzuguostisonline.lt valdytojai įsipareigoja kas ketvirtį paramai skirtą sumą pervesti į Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubo sąskaitą. 

Linkime gerų pirkinių ir puikių emocijų!

Pirkite ir didžiuokitės savo gerais darbais!